KARS RENT A CAR

KARS RENT A CAR
Orta Kapı Mah. Atatürk Cad. No: 316 Merkez Kars Türkiye
Adres
Kars Rent a Car
Yetkili Kişi
0474 212 08 18
Telefon
0532 551 36 38
Cep Telefonu
0532 551 36 38
Faks
http://www.karsotokiralama.com/
Web Adresi
Bu Sayfayı Paylaşın

Bilgi


HOŞGELDİNİZ

Türkiye’nin en başarılı araç kiralama portallarından Sema Oto Kars Rent a Car A.Ş, internet sayfasına hoş geldiniz.

1980 Yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren SEMA OTOMOTİV ekonomik ve istikrarlı  fiyat  politikası, güçlü  altyapısı, Müşteri  memnuniyeti  odaklı  hizmet anlayışı  ve  profesyönel  kadrosuyla  otomobil  kiralama  sektörünün  önemli  firmalarından  biri  olmuştur. Geniş  filo  ve  araç  ağına  sahip  olan  firmamız, siz  müşterilerinin  tüm  taleb   ve  beklentilerini  en  iyi  ve  en  hızlı Standartta  gerçekleştirmedeki  kararlılığıyla  sektöründe  markalaşma  yolundadır.

En  uygun  fiyata  en  iyi  hizmet  anlayışına  sahip ÖZ SEMA OTOMOTİV RENT A CAR A.Ş teknolojideki  ve  sektöründeki  gelişmeleri  sizlere  sunmakta  gecikmeyen  yapısı,  filosunun  yeniliği  ve Çeşitliliği,  kalitesi  ve  güvenilirliğiyle  sürekli  kendini  yenileyen  bir firma  olarak  siz Değerli  müşterilerine  hizmet  vermekten  her  zaman  mutluluk  duyacaktır.

Sema Oto Kars Rent a Car A.Ş size sadece browser ile değil aynı zamanda mobil platformlardan da rezervasyon yapma seçenekleri sunar. Mobil telefonunuzdan m.karsotokiralama.com veya iPhone, iPad, Blackberry, Android ve Bada store’larda yer alan rent a car uygulaması ile de rezervasyon yapabilirsiniz.

Sema Oto Kars Rent a Car A.Ş araçlarının keyfini bir Sema Oto güvencesi ile çıkarmak isteyenlere de filosunda yer alan BMW, Mercedes-Benz ve Audi gibi çok özel araçlarla Sema Rent şoförlü araç hizmeti vermektedir. Bu size özel hizmetimizle ister havalimanından istediğiniz bir otele, isterseniz otelinizden fuar alanına veya bir akşam gezintisine, kısaca aklınıza gelebilecek tüm huzurlu ve konforlu seyahatlerinize çok özel bir alternatif sunuyoruz.

Sema Oto Kars Rent a Car A.Ş internet sayfalarından online olarak son derece basit ve hızlı olarak, Sema Oto Kars Rent a Car A.Ş  en uygun araç kiralama seçeneklerini sunar. Sema Oto Kars Rent a Car A.Ş olarak, siz değerli müşterilerimizi,  Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Audi ve diğer seçkin araç markaları ile buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

Havaalanına Ücretsiz Servis

Öz Sema Kars Rent a Car A.Ş Kars Hava Limanında ofisi bulunan tek RENT a CAR şirketidir. Kars Hava Limanına yapılan tüm servisler firmamız tarafından karşılanmakta ve tamamen ÜCRETSİZDİR

Araçlarımız Benzilli ve Dizellidir

Müşteri Hizmetini ve kaliteyi ön planda tutan Öz Sema Otomotiv Kars Rent a Car A.Ş firmamızda kullandığımız tüm araçlar son model olmakla beraber benzinli ve dizellidir.

Rent a Car Kasko

Müşteri Hizmetini ve kaliteyi ön planda tutan Öz Sema Otomotiv Car A.Ş firmamızda araçlarının tamamı RENT A CAR KASKOLUDUR. Firmamız şehrin ilk ve tek Rent a Car Kaskolu firmasıdır.

7/24 Hizmetinizdeyiz

Öz Sema Otomotiv Kars Rent a Car A.Ş 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. İstediğiniz her saatte firmamızı arayabilir ve bir yetkili ile görüşebilirsiniz. Dilerseniz şu an bir TEST ARAMASI yapabilirsiniz...

Minibüs Kiralama

Türkiye’nin en kaliteli VIP araç kiralama şirketi olanfirmamız tüm VIP gezi organizasyonlarınızı en iyi şekilde koordine ederek, bu alandaki en kaliteli hizmeti beğeninize sunmaktadır.

Filo Kiralama

Siz de iş devamlılığınızı, akılcı çözümler ile devam ettirmek istiyorsanız; Firmamızın konusunda uzmanlaşmış kadrolarının şubelerimizde  sizleri beklediğini unutmayınız.